PC040-DSV
Εμπορικά Ακίνητα
MOQ
Διαπραγματεύσιμος
Τιμή Μονάδων
Τρόπος Πληρωμής
T/T
Δυνατότητα Ανεφοδιασμού
1 Μονάδα/5 Εργάσιμες Ημέρες
Σύνοψη του προϊόντος
PC040-DSV Σφραγισμένο κλασματικό λέιζερ CO2 χειρουργικό σύστημα με ρυθμιζόμενο σημείο V2lr PC040-DSV CO₂ Χειρουργικό σύστημα λέιζερ: 40W Ακρίβεια υψηλής ενέργειας με ενσωματωμένη τεχνολογία κλασματικής τεχνολογίας ΟΜοντέλο PC040-DSVείναι μια κορυφαία πλατφόρμα λέιζερ 40W CO₂ σχεδιασμένη για ιατρικά ...
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
PC040-DSV Σύστημα Χειρουργικού Λέιζερ CO2
V2lr Σύστημα Χειρουργικού Λέιζερ CO2
Μηχανή λέιζερ ρυθμιζόμενου σημείου για χειρουργική επέμβαση
Spot Size: Ρυθμιζόμενο, 0,1 mm έως 2 mm
Control Interface: Πίνακας οθόνης αφής
Wavelength: 10,6 μικρόμετρα
Power Supply: 110VAC 60Hz, 220VAC 50Hz
Power Output: Έως 15 Watt
Laser Type: Λέιζερ διοξειδίου του άνθρακα (CO2).
Weight: Περίπου 35 κιλά
Operation Mode: Συνεχές κύμα και παλμικό
Applications: Δερματολογία, ΩΡΛ, Γυναικολογία, Οδοντιατρική, Γενική Χειρουργική
Cooling System: Ψύξη κλειστού κύκλου νερού
Beam Delivery: Αρθρωμένος βραχίονας
Περιγραφή προϊόντος
PC040-DSV Σφραγισμένο κλασματικό λέιζερ CO2 χειρουργικό σύστημα με ρυθμιζόμενο σημείο V2lr
PC040-DSV CO₂ Χειρουργικό σύστημα λέιζερ: 40W Ακρίβεια υψηλής ενέργειας με ενσωματωμένη τεχνολογία κλασματικής τεχνολογίας
ΟΜοντέλο PC040-DSVείναι μια κορυφαία πλατφόρμα λέιζερ 40W CO₂ σχεδιασμένη για ιατρικά κέντρα που απαιτούν λύση υψηλής ισχύος τόσο για χειρουργική εκτομή όσο και για προηγμένη αισθητική αναδιαμόρφωση. Χρησιμοποιώντας ένα στάβλοσφραγισμένη πηγή γυάλινου σωλήνακαι ένας ανώτεροςΛειτουργία δέσμης TEM00, το σύστημα παρέχει συγκεντρωμένη ενέργεια για γρήγορες, αναίμακτες τομές και ακριβή εξάτμιση. Η ενσωμάτωση τωνΚλασματική λειτουργικότηταπαράλληλα με τις λειτουργίες Single Pulse και CW επιτρέπει στους ασκούμενους να μεταβούν απρόσκοπτα από τη βαθιά χειρουργική κοπή στη μικρο-αφαιρετική ανάπλαση του δέρματος. Με το στιβαρό και σταθερό πλαίσιο και τη χωρητικότητα 40 W, το PC040-DSV εξασφαλίζει κλινική εμπειρία υψηλής απόδοσης επένδυσης, συνδυάζοντας μειωμένο χρόνο διακοπής λειτουργίας του ασθενούς με σταθερά θεραπευτικά αποτελέσματα υψηλής ισχύος.
Τεχνικές Προδιαγραφές
Χαρακτηριστικό Αναλυτικές Προδιαγραφές
Μοντέλο PC040-DSV
Τύπος λέιζερ Σφραγισμένο λέιζερ CO₂ (10.600 nm)
Πηγή λέιζερ Γυάλινος σωλήνας υψηλής αντοχής
Ονομαστική ισχύς 40W(Υψηλής ενέργειας για γρήγορη κοπή/κατάλυση)
Λειτουργία εκπομπής TEM00(Δοκός Gaussian υψηλής ακρίβειας)
Τρόποι λειτουργίας Single Pulse, Repeat Pulse, CW,Κλασματική συνάρτηση
Ελάχ. Πλάτος παλμού 0,1 ms - 10 ms (υψηλής ακρίβειας)
Μέγεθος σημείου ≤0,2 mm σε εστίαση
Παράδοση δοκού Αρθρωτός βραχίονας 7 αρθρώσεων, ισορροπημένου ελατηρίου (ακτίνα 135 cm)
Σάρωση σχημάτων Τετράγωνο, Ορθογώνιο & Κύκλος
Οθόνη & Έλεγχος Οθόνη αφής LCD & Εργονομικός διακόπτης ποδιών
Σκόπευση Δοκός Λέιζερ διόδου 650nm (≤3mW)
Σύστημα ψύξης Ενσωματωμένη ψύξη κλειστού κύκλου νερού
Ηλεκτρολογικές Απαιτ. 120 VAC / 60 Hz ή 230 VAC / 50 Hz (Global Ready)
Καθαρό Βάρος 48 κιλά
Βασικά πλεονεκτήματα και κλινική ευελιξία
  • Υψηλή απόδοση 40W:Το ισχυρό τροφοδοτικό 40W επιτρέπει την ταχύτερη εξάτμιση των ιστών και τη βαθύτερη χειρουργική διείσδυση, μειώνοντας σημαντικά τους χρόνους της επέμβασης και βελτιώνοντας την αιμοστατική απόδοση.
Πολυθεματικές Εφαρμογές
Ερώτηση και απάντηση προϊόντος (Εξειδίκευση και εμπιστοσύνη)
Ε1: Πώς η ισχύς των 40 W του PC040-DSV βελτιώνει τα χειρουργικά αποτελέσματα;
Ε2: Ποιο είναι το κλινικό πλεονέκτημα της λειτουργίας δέσμης TEM00;
ΕΝΑ:Το TEM00 είναι το "χρυσό πρότυπο" για την ποιότητα της δέσμης λέιζερ. Εξασφαλίζει ένα απόλυτα συμμετρικό, συμπυκνωμένο σημείο Gauss. Για τον γιατρό, αυτό σημαίνει προβλέψιμα βάθη αφαίρεσης και εξαιρετικά λεπτό εστιακό σημείο (≤0,2 mm), το οποίο είναι κρίσιμο για ευαίσθητες μικροχειρουργικές επεμβάσεις.